Ve středních Čechách vznikla nová krajská organizace DSSS

03.04.2012 17:37

 V sobotu proběhla ustavující schůze nově vzniklé krajské organizace DSSS střední Čechy. V Praze se sešli zástupci z místních organizací DSSS ve středočeském kraji. Přítomen byl i předseda DSSS Tomáš Vandas, výkonný místopředseda Jiří Štěpánek, nebo předseda pražských dělníků Jiří Petřivalský.


Schůze začala úvodním slovem předsedy Vandase, který se zmínil o nutnosti soustředit se na nadcházející krajské volby. Poté následovala volba funkcionářů nové krajské organizace. Předsedou byl zvolen Svatopluk Černý, místopředsedou Radim Mlejnek a tajemníkem Milan Soukup. Krajskou radu ještě doplnili členové Miloš Slivanský a Vladimír Kern.

Poté se zástupci středočeské krajské organizace věnovali plánování kampaně ke krajským volbám a zároveň se dohodli, že budou kandidovat bez volebního dovětku čistě pod názvem DSSS. Dále se probraly věci technického charakteru ohledně fungování KO a prezidentské kampaně Tomáše Vandase.

Předseda pražských dělníků Petřivalský k tomu poznamenal: „Jsem rád, že vznikla nová krajská organizace ve středních Čechách. Je to jistě krok správným směrem, který nám umožní efektivněji spolupracovat a koordinovat naši společnou činnost. Všem nově zvoleným funkcionářům gratuluji a věřím, že jejich jména budou zárukou kvality.“

 

Fotogalerie z akce

 

Tiskový odbor DSSS Střední Čechy