Táhněte domů

10.01.2015 21:03

Západní svět je „zděšen a otřesen“ po nedávných útocích muslimských teroristů v Paříži. Ve zprávách můžete slýchat komentáře o tom, že tohle nikdo nemohl předvídat (přesto, že na to upozorňujeme už řadu let), že se u nás nic podobného stát nemůže (BIS) a rovněž můžeme klasicky pročítat různé konspirační teorie o tom, kdo za daný útok může. Na poslední otázku je odpověď jednoduchá. Můžeme za to my všichni. Že se něco podobného mohlo v Evropě stát je jen důsledek našich voleb multikulturních politiků. Evropa se nechala oblbnout mediální vizí krásné multikulturní společnosti, kde jsou všichni šťastní a žijí bok po boku ve vzájemné harmonii. Když si někdo v minulosti dovolil poukázat na zcela zřejmý fakt, že reálný svět takto nefunguje, tak byl v lepším případě dehonestován jako extrémista a neonacista, v horším případě rovnou poslán na vazbu.

Nebuďte překvapení, nebuďte zděšení, jen otevřete oči a probuďte se do reálného světa. V naší zemi ještě máme chvilku času, ale i ten rychle ubývá. Ještě to můžeme zastavit, protože rakovina multikulturalismu a přistěhovalectví u nás zatím nemetastázovala do těla naší vlasti. Myslíte si snad, že se ve Francii v posledních dnech děje něco výjimečného? Připomeňme si jen poslední měsíc a jen Francii (ostatní západní státy by byly na mnoho jiných článků) …
 

20.12.2014 - V sobotu pobodal muž ve jménu radikálního islámu na policejní stanici na předměstí Tours tři policisty a následně byl zastřelen.

21.12.2014 - V neděli večer pak údajně duševně nemocný muž najel v Dijonu na chodce, 13 jich zranil, než ho policie zatkla.

22.12.2014 - V pondělí večer zranil deset lidí na vánočním tržišti v Nantes další údajně duševně chorý automobilista. Jeden ze zraněných zemřel. Útočník se sám pak pobodal nožem, ale přežil a bude vyslechnut.

31.12.2014 – Jako každý rok, gangy muslimských imigrantů podpálily tentokrát 940 aut.

07.01.2015 – útok na Charlie Hebdo – 12 mrtvých novinářů a policistů.

08.01.2015 – V Montrouge a Malakoffu postřelen metař a zastřelena policistka – žena!

08.01.2015 - ve Villefranche-sur-Saone nedaleko Lyonu vybuchla ve čtvrtek ráno bomba. Nikdo nebyl zraněn.

09. 01. 2015 - útočník v Paříži přepadl košer obchod, zabil čtyři lidi, než byl zastřelen.  

 

To je realita multikulturního světa. Model daného vývoje je vždy stejný a záleží v podstatě jen na množství muslimů v dané zemi. Vždy vyjádření jejich představitelů přecházejí od „tohle nemá s Islámem nic společného“ (minimum muslimů např. ČR), přes máme právo tady být a uctívat naše tradice (Švýcarsko, Dánsko cca. 4% populace), až po my jsme tady doma a když se vám to nelíbí, tak vypadněte (např. zmiňovaná Francie 9%).

V Anglii je nejčastějším jménem novorozených chlapců Mohamed, Berlín je třetí největší město s Tureckou populací na světě, Slovensko má podle Islámského státu již brzy spadat pod islámský Chalifát. O cca. 2,6-5x vyšší porodnosti muslimek a každoročních statisících muslimských přivandrovalců do Evropy ani nemluvím. Jestli se něco nezmění, tak je evropská budoucnost jejich. Vaše dcery a vnučky to určitě ocení. A víte co je na tom nejsmutnější? Oni nám nic nevzali, o nic tady nemuseli bojovat. My jsme jim naše země a naši budoucnost sami věnovali. Kdo o budoucnost svých dětí nebojuje, tak si ani nezaslouží vyhrát.    

Já stále věřím, že v Evropě a v jejich synech a dcerách ještě zbývá síla a naděje. Ještě máme šanci, i když už jednu z posledních, se postavit proti multikulturalismu. Máme šanci vybojovat lepší svět pro naše děti. Máme šanci říci muslimům táhněte domů. Pojďme ji společně využít, je to jen na nás.

 

Jiří Petřivalský

Předseda DSSS Praha