Společné úsilí nacionalistů přineslo své ovoce, aneb Honza málem králem

13.01.2013 21:53

Už dlouho nebyly pronárodní síly v něčem tak jednotné jako v názoru, že by prezidentský kandidát Jan Fischer byl tou nejhorší pohromou pro naši zemi. Těch důvodů je tolik a jsou natolik obecně známé, že se v podstatě ani nemusíme zdržovat jejich vypisováním, ostatně slova jako bezpáteřní, nebo kariérista dostala před volbami novou tvář, která je symbolizuje.

Dělnická mládež Praha samozřejmě nemohla zůstat s úsilím o nezvolení Fischera pozadu. Kromě agitace ve svém okolí jsme se vydali i do ulic Prahy rozlepit 1500 samolepek Nechceme-Fischera.info. Právě lidem z iniciativy Nechceme-Fischera by mělo patřit největší poděkování za jejich neutuchající aktivitu.

Neustálé poukazování a zveřejňování různých chyb a nesrovnalostí ohledně prezidentského kandidáta nakonec vedlo až k tomu, že dané věci začaly prosakovat i do oficiálních médií, o FB antikampani ani nemluvě. Dokázali jsme tím poslat vzkaz sionistům: „Nemůžeme Vás sice zastavit, ale můžeme Vám velmi znepříjemnit život“. Je vidět, že ani podivné milióny a „jasné a čisté“ předvolební průzkumy nemusí stačit k úspěchu.

Ač se na této akci podílely desítky lidí, kteří si zaslouží uznání, tak bychom stejně rádi vyzvedli aktivitu jednoho člověka, který Fischerovi velmi „zpříjemňoval“ různé diskuze svými otázkami. Děkujeme, dobrá práce.

Jsme rádi, že na pronárodní scéně stále dokážeme nalézt jednotící téma a společně bojovat proti zlu. Jsme hrdí na to, že jsme se jako DM Praha mohli na Honzíkově pádu alespoň nepatrně podílet a věříme, že budoucnost nám přinese mnoho podobných aktivit zakončených stejně úspěšně jako v tomto případě.

Fotogalerie

Tiskový odbor DM Praha