Přijďte i Vy říci své NE omezovaní MHD v Praze

13.08.2012 21:03

Kde: Nová radnice (Mariánské náměstí 2/2, Praha 1)

Kdy: 20.8.2012 od 17:00

 

Od září tohoto roku si pro nás v Praze úředníci Magistrátu připravili tak rozsáhle změny v provozu MHD, jaké jsme nezažili již léta. Desítky autobusových a tramvajových linek změní trasu, řada se jich zruší a na některých trasách přibude přestupů. Plánované změny se dotknou statisíců obyvatel naší metropole.

Předseda pražské DSSS Jiří Petřivalský nám k tomu uvedl: „Pražští úředníci na Magistrátu mají zajímavý dar. Na jednu stranu jim nevadí utopit doslova miliardy korun z peněz daňových poplatníků za projekty jako je Opencard, či tunel Blanka a na druhou stranu chtějí šetřit na něčem tak základním jako je doprava pražanů po našem městě. Do teď jsme měli jednu z nejlepších dopravních sítí MHD v Evropě a nemůžeme s klidem přihlížet, jak ji ničí lidé, kteří zároveň nesou odpovědnost za to, že Praha nemá dostatek financí.“

Kompletní seznam omezených a zrušených tramvajových linek naleznete ZDE

Článek místopředsedy DSSS Jiřího Štěpánka k danému tématu naleznete ZDE.

Přijďte i Vy říci před radnici své NE s omezením dopravy v Praze a poslechnout si náš názor. Nenechme nekompetentní lidi ničit jednu z posledních věcí, která tady funguje!

Tiskový odbor DSSS Praha.