ISLÁM = KULT SMRTI !!!

22.09.2012 00:07

 Většina lidí si spojí datum 11. září 2001 s teroristickými útoky v USA. Pro nás české nacionalisty a hrdé Evropany je však toto datum spojeno s daleko významnějším dnem.

Dnem, kdy byla vybojována klíčová vítězná bitva mezi křesťanskou Evropou (spojená říšskoněmecká, habsburská  a polská vojska dohromady přezdívaná „Svatá aliance“) a Osmanskou říší (Islám). Stalo se tak v bitvě u Vídně léta páně 1683. V tento den (přesněji 11.-12. 9.) vyhnali naši odvážní prapraprapředci ze srdce Evropy muslimské vraždící hordy.

 

Tito naši stateční předchůdci se nyní musí obracet ve svých mohylách při pohledu na dnešní Evropu.

Na Evropu, za kterou bojovali a za kterou umírali. Na Evropskou Unii, jenž je nyní vedena byrokraty z Bruselu, pro které jsou neznámá slova jako tradice, hrdost, nebo identita.
 

A jak to dnes vypadá s multikulturou prolezlou západní Evropou, která se dnes opět po staletích setkává s problémem kultu smrti, tedy s Islámem? Odpověď na tuto otázku slýcháváme každodenně sami ze sdělovacích prostředků. Všichni tyto ukázky muslimského "přínosu" Evropě znáte, takže zde jen stručně uvádím pár příkladů:

 

Belgie :    (Kde žije nejvíce muslimů v poměru k většinové populaci) Vzkázali místní muslimové Belgičanům : "Pokud se vám zde nelíbí běžte pryč!"

 

Itálie:         Kvůli rostoucímu vlivu muslimů je veden spor o zrušení umísťování krucifixů na veřejných místech (především na školách), který vede k údajnému „porušování náboženských svobod!“ Dodejme jen že se jedná o zvyk přetrvávající na Apeninském poloostrově již od dob středověku a pro Italy tedy zároveň představuje „symbol národní identity“.

 

Švédsko:    Které muslimové mění na své znásilňovací impérium - 20 muslimů znásilnilo 11-ti letou dívku ve veřejném bazénu!

 

Německo : Sám Papež Benedikt XVI. na své návštěvě označil muslimy za charakteristický znak Německa. Berlín je třetím největším Tureckým městem na světě (dle počtu Tureckých obyvatel). Třetí generace přistěhovalců z Turecka (tedy dnešní mládež) neumí narozdíl od svých rodičů a prarodičů Německy.

 

Francie:    Má problémy s muslimy na denním pořádku -  zapalování aut, rabování, imigrantská kriminalita a v neposlední řadě muslimský fundamentalismus v pojetí zotročování žen! Všichni si jistě vzpomenete na hořící Paříž.

          

Anglie:     Připomeňme si např. nové případy, kdy jsou souzeni Pakistánci za organizované znásilńování nezletilých dívek. Nemůžeme také nezmínit fakt, že nejčastějším jménem nově narozených chlapců ve Velké Británii je MOHAMED!!!!

Budeme snad jen přihlížet vraždění našich lidí, kvůli sebemenším záminkám, jako naposledy po zvěřejnění amatérského filmu „Nevinnost muslimů“?  Tento snímek způsobil v islámském světě masové protesty, během kterých zahynuly desítky lidí včetně amerického velvyslance v Libyi.

 

A já se tedy ptám, kam až povede tahle islamizace naší Evropy ?? Dočkáme se snad i my v naší krásné a milované zemi bourání kostelů a stavění mešit,  jako např. v Brně? Dočkáme se snad platnosti nenávistného práva Šáría v ČR?? Bude snad jednou stát v matičce Praze

vedle Petřínské rozhledny minaret, nebo snad rozhlednu jednou přímo nahradí ??

 

Naši prapředkové s islámem bojovali, jen aby jej západní politici 20. století pustili zpět do Evropy bez boje. Muslimové v Evropě mají mnohem větší natalitu (porodnost), než většinová populace. Každoročně se do Evropy stěhují statisíce nových muslimů. Po případném přijetí Turecka do EU se přehoupne podíl muslimských obyvatel EU přes polovinu a stanou se v Evropě většinou. 20. století skončilo. Co zmizí v 21. stoletím z Evropy? Bude to Islám, nebo zmizí Evropa v podobě ve které jí známe a milujeme. Volba je na nás. 

                                    

Pavel Szudár   

Předseda DM Praha