Evropa v krvi

22.03.2016 20:15

Dnešek přinesl mnoho neradostných zpráv pro nás všechny. Počty obětí masakru v Bruselu jdou do několika desítek, zraněných jsou stovky. K útokům se přihlásil Islámský stát, tedy teroristická organizace, za jejíž vytvoření nese odpovědnost expanzivní politika USA a západu. V Evropě tak pomalu začínáme poznávat všední realitu násilí, krve a umírání, kterou můžeme běžně pozorovat v arabských zemích.

Za dnešní tragickou událost v Bruselu nesou přímou odpovědnost všichni schvalující imigraci na evropský kontinent od vlastizrádných politiků ignorujících volání svých občanů, přes neziskovky a antifašisty až po prolhaný tisk. Všichni mají na rukách krev.

Právě politici od Camerona po Babiše sami prokazují, že žijí v jiném světě, když jsou podle svých slov událostmi „šokováni“. Člověka nemůže nenapadnout otázka, jak mohou být proboha šokováni tím, že jsme roky ve válce. O hrozbě terorismu se mluví roky, útoků již také proběhlo dost. Pokud je tím vrcholný představitel státu skutečně šokován, tak je natolik hloupý, že nemá ve vedení státu co dělat. Stejně tak tam nemá co dělat, ani pokud by byl natolik pokrytecký a o svém šoku lhal. Vrcholem hlouposti a divadla pro veřejnost je pak snaha ministra vnitra Chovance o nasazení vojáků v ulicích. Tedy pokud mu to s mnohahodinovým zpožděním posvětí vláda. Vraťte se do reality.

Další očividný šok zavládl mezi sluníčkářskou elitou. Všude je najednou chvilku ticho, až na pár usmolených fotek jakýchsi imigrantů držících nápisy sorry za Brusel. Sluníčka se v průběhu dne začala nesměle ozývat se svým letitým kolovrátkem, že všichni muslimové nejsou stejní. Vypovídající hodnotu to má asi na úrovni toho, kdyby si pár lidí vyrobilo cedule sorry za Osvětim. Takže místo toho, aby někteří pomatenci konečně začali volat po skutečném řešení imigračního problému, tak se varuje před vzestupem „fašistické“ propagandy v souvislosti s útoky muslimů. Smutný to svět sluníček.  

Problém, který tu západ vytvořil svojí expanzivní politikou v kombinaci s nesmyslným proimigračním humanismem sám od sebe určitě nezmizí. Ti co by ho řešit mohli, ho řešit nechtějí a ti co by je mohli vyměnit, si ve volbách podle výsledků např. v Německu očividně změnu nepřejí. Takže se dá očekávat jen další eskalace problémů.

Evropa bude mít budoucnost takovou, jakou si vybojuje. Pevně doufám, že v ní budou mít ještě místo bílí lidé. Přeji příbuzným obětí z Bruselu upřímnou soustrast a doufám, že v Evropě nebude podobných událostí tolik, aby nám vyjádření soustrasti příliš zevšedněla.

Jiří Petřivalský

Předseda KO DSSS Praha