DSSS Praha Vás zve na mítink s občany

28.05.2012 16:20

DSSS Praha Vás zve na mítink s občany

 

 

 

 

Kdy: ve středu 6.6. od 17:00

 

Kde: Ulice Ve Smečkách (Václavské náměstí)

 

 

 

Vážení spoluobčané,

ti z Vás, kteří se pohybují po centru našeho hlavního města Prahy nám jistě dají za pravdu, že tamější situace není ideální. Na každém rohu můžeme narazit na potulující se narkomany, smradlavé žebrající bezdomovce, i v zimě opálené kapsáře a další individua. Z přilehlých obchůdků, které mají většinou bulharské a rumunské majitele, zní ruština a další východní jazyky.


Kapitolu samu pro sebe tvoří Václavské náměstí, kde k obvyklým neřestem můžeme připočíst desítky postávajících afrických „studentů“, kteří nikdy neviděli školu zblízka a utečenců za lepším životem v Evropě. Tito azylanti si neváží toho, že je naše země přijala a poskytla jim útočiště a místo toho, aby se zde chovali podle pravidel slušných lidí, tak přímo na náměstí prodávají drogy a české dívky. O situaci ohledně prostituce jsme Vás nedávno informovali na webu Dělnických listů.

Myslíme si, že by Václavské náměstí mělo sloužit jako výkladní skříň Prahy a příjemné místo k odpočinku pro Čechy i turisty a ne jako stoka hlavního města. Reagujeme tedy na současný stav věcí a zároveň na žádosti lidí, a tak ve středu 6.6. uspořádáme na Václavském náměstí naše setkání s občany.

Pokud se ani Vám nelíbí, jak to dnes v centru města vypadá, tak se přijďte podívat na naši akci a vyjádřete svůj názor.

Tiskový odbor DSSS Praha