Byl to takový normální týden

07.04.2016 19:50

Naše Dělnická strana sociální spravedlnosti je médii a sluníčky často škatulkována jako extrémistická a nepřátelská k Systému, který už původní Dělnickou stranu jednou nechal rozpustit. Vybral jsem si tedy vcelku náhodně tři věci za poslední tři dny, které Systém naopak považuje za normální. Podobný výběr by kdokoli mohl dělat klidně každý týden.

David Rath a jeho výslužka


Vzpomínáte si na exposlance Davida Ratha, který si v krabici od vína přenášel úplatek 6.000.000 korun? Za svoje prokázané úplatkářství byl odsouzen k 8,5 letům vězení. Tak tento šikula zažaloval stát (čti nás) o proplacení poslaneckých náhrad ve výši 280.000 korun za dobu, kterou strávil ve vazbě. Poslanecké náhrady jsou například příspěvek na stravu a cestování. Městský soud v Praze včera dal Davidovi za pravdu a náhrady mu přiznal, včetně dalších úroků a náhrady za soudní výlohy. Nám tedy zbývá jen Davidovi poslat příspěvek, který většina lidí v ČR nevydělá ani za rok. Plat poslance mu samozřejmě také běžel celou dobu. Nezbývá, než si povzdechnout známým „A Žid své peníze dostane“.

Zfetovaná budoucnost


Naše mládež je naše budoucnost. Obzvláště pronárodní strany kladou na rozvoj mládeže a zachování identity národa velký důraz. Demokratický Systém nenabízí dnešním mladým lidem v podstatě nic, než úpadkovou kulturu bez hlubšího smyslu a cíle. Těžko se tak můžeme divit, že tolik lidí sklouzává k sociálně patologickým jevům jako jsou různé závislosti, násilí, či třeba gambling. Včera vyšel výsledek průzkumu, podle kterého bere drogy ČTVRTINA DEVÁŤÁKŮ v Orlové. Ve většině případů jde o pervitin, tedy nic nad čím by se jednoduše dalo mávnout rukou. Průzkum někteří označili za šokující. Já si spíše myslím, že je šokující, že jich není ještě více. Bezúčelné přežívání podporované Systémem konzumu a mravního úpadku moc jiných variant mladým lidem nenabízí. 

Křesťané vítejte


Mnoho lidí včetně např. Bloku proti islámu zde vítalo „křesťanské uprchlíky“ a dělali z jejich záchrany před válkou a utrpením skoro svatou věc. DSSS jako jedna z mála uskupení odmítala přijímání těchto lidí od samého začátku. Uprchlíci z Iráku postupně rychle svojí arogancí ztráceli sympatie veřejnosti. Výrok o přemalovaných kravínech je už legendární i přes zoufalou snahu sluníček vše zpochybnit. Tito ekonomičtí přivandrovalci se v ČR zřekli azylu a chtěli odejít do Německa, tedy do země dávek zaslíbené. V Německu je však na hranicích otočili a vrátili je české straně. Jak tento příběh skončí zatím není jasné, protože např. ministr vnitra Milan Chovanec se vyjádřil ve smyslu, že mohou znovu požádat o azyl v ČR. I toto náš právní řád umožňuje. Jediným světlým okamžikem tak zůstávají protažené obličeje lidí z uprchlické neziskovky„Generace 21“, kteří hovoří o tom, že byli zrazeni. I tento úšklebek nám ovšem zhořkne, když si uvědomíme chování křesťanských uprchlíků, kteří jsou majetní, inteligentní a vzdělaní (na tamější poměry). Nemůže nás nenapadnout jak se u nás asi budou chovat jejich islámští kolegové z nižších ekonomických a společenských vrstev.  

Toto jsou náhodně vybrané standardy demokratického Systému, který nás v DSSS nazývá extrémisty. Stačí se dívat kolem sebe a chápat souvislosti a sami bez problému najdete stále znovu desítky podobných věcí, které Systém považuje za normální. Já podobné věci za normální nepovažuji a pokud jsem proto extrémista, tak mi to ani v nejmenším nevadí. Raději budu extrémistou, než abych souhlasil s podobným nelidským Systémem.

Jiří Petřivalský

předseda DSSS Praha