Babiš nás opět zásoboval skandály

05.10.2014 10:11

1. Babišův Agrofert zastřešen Monsantem!


Monsanto je největší šiřitel geneticky modifikovaných plodin (GMO) na světě. Tyto nebezpečné suroviny pro výrobu potravin jsou masivně pěstované nyní i Agrofertem. V ČR již tuto zrůdnost pěstuje na stovkách hektarů našich polí. Příští rok, pokud předtím včas nepadne Babišova-Sobotkova vláda, to bude strašné – bude vše v Česku dle MONSANTO. Ale lidi tančí, jak televize vyhrává, jako na Titaniku, když se potápěl – pěkně zvesela a optimisticky. Naprostá většina se díky optimismu vůdců utopila. A jedy budou přímo doma v mase i zelenině na našem talíři a lékaři se budou divit, jak to, že tyto nové nemoci vůbec neznají. A zdravotní pojišťovny nebudou zvládat nápor pacientů.


2. Babiš okrádá diváky TV Óčko!

Na TV Óčko v pozdních hodinách běží televizní hra SEXY GAME, kde volající diváci byli okrádáni, v rámci uměle natahovaných hovorů až o hodiny, i o desítky tisíc!!! Babiš jako majoritní vlastník této televize od toho dává ruce pryč, zříká se odpovědnosti, jako vždy. Rada pro rozhlasové a TV vysílání proti těmto praktikám vystoupila a snažila se věc řešit přes ministerstvo financí, konkrétně odbor, který kontroluje hry a loterie, ale bohužel tam sedí právě Babiš a námitka tak byla smetena ze stolu. Přece nemůže chudáček trestat sám sebe.


3. Babiš hrozí fyzickým napadením premiéra!


Babiš ve vzteku slovně útočil na premiéra Sobotku, citujeme: „Já dám Sobotkovi lopatou, pokud nepřestane.“ (Ne, že by si to Sobotka čas od času nezasloužil, nicméně takto by se ministr vyjadřovat rozhodně neměl, ukazuje jak primitivním člověkem je.) Proč byl vlastně takto rozohněný? Jednoduché. Telička, jeho kandidát do Eurovoleb, byl průkazně napojený na nechvalně známého uhlobarona Bakalu a premiér na toto poukázal. Arogantní Babiš kritiku vyloženě nenávidí, zvláštěje-li pravdivá.


4. Lidumil Babiš opět zdražil pohonné hmoty, kvůli svému obohacení!


Babiš opět lobuje za větší podíl zelené nafty v palivech tentokráte u zemědělců. Nejedná se ale o první nápad pana ministra, který zvyšuje ceny pohonných hmot. Panem Babišem v roce 2010 prolobovaný 6-ti procentní podíl biosložky v pohonných hmotách řidičům zdražuje naftu o dalších 50 haléřů. Navíc stát díky nižší spotřební dani na biopaliva přichází ročně o dalších zhruba 1,5 miliardy korun. Společnost AGROFERT, a.s., vlastněná panem Babišem, je
největším majitelem zemědělské půdy v České republice a současně jeden z největších producentů biopaliv.


5. Babišův kabinet hlásí příští rok schodek 100 miliard!


Vzpomínáte si, na to jak Babiš sliboval úsporné zacházení se státními penězi? A je to tady, Kalousek hadr. Jen za jeden rok nás zadluží více jak o 100 miliard.


6. Babiš provádí čistku v MF dnes


Odešla šéfredaktorka Slonková a řada redaktorů s ní. Slonková při nástupu do funkce říkala, že věří dohodám s majitelem Andrejem Babišem a vedením společnosti, které garantují svobodný obsah, bohužel naletěla. Psala pravdu o mafiánském komplexu ANO 2011 a to se nesmí. Mladá fronta Dnes patří od loňského června předsedovi hnutí ANO, ministrovi financí Andreji Babišovi. Ještě někdo věří agentu Burešovi, že přes svůj mediální gigant Mafru nebude měnit veřejné mínění o ANO 2011? Konec svobodného tisku v Čechách.


7. Babišova OLMA něco tají


V pořadu Jídlo s. r. o. objížděl propagátor kvalitního stravování Roman Vaněk, různé velkovýrobce potravin, aby ukazoval národu, jak to vlastně chodí. Jediný, kdo odmítl, byla Olma, kterou vlastní vicepremiér Babiš. To je prostě jeho klasický postup. Okrádat a likvidovat občany a šikovně to zastírat.

 

Miloslav Wolf, DiS., šéfredaktor PD