1. Máj 2012 Za sociální jistoty - proti reformám

18.03.2012 19:10

 

Kde: Sraz je v ulici Na Můstku (dolní část Václavského náměstí v Praze, stanice metra A,B).  

Kdy: 1.5. 2012 od 14:00

Proč: Milujeme naši zemi
 

1. Máj je tradičně pro nacionalisty jedním z nejvýznamnějších dní v roce. Letos bude po roční pauze tuto událost hostit opět Praha. Organizaci akce si vzalo na starost o.s. Dělnická mládež, ale na přípravě a na akci samotné se podílí široké spektrum pronárodních aktivistů. 

 

Letošní moto akce "Za sociální jistoty - proti reformám" bylo vybráno jako logická reakce na vládní snahu o destabilizaci společnosti pomocí asociálních reforem, které mají negativní dopad na drtivou většinu Čechů.

Vládní garnitura si myslí, že jsou lidé dobří jen jako plátci daní, kteří si zaslouží být vyždímáni a odhozeni. My naopak věříme, že je povinností státu postarat se o lidi, kteří celý život tvrdě pracovali.

Chceme společně vyjádřit naši jednotu a podporu všem pracujícím lidem. Loňský rok byl ve světě popisován jako přelomový, či revoluční a letošní nebude jiný. Pojďme společně ukázat, že nejsme marginální skupinkou, ale skutečnou pronárodní opoziční silou se kterou se musí počítat.

Pojďme se připojit k ostatním Evropským nacionalistům a řekněme jasně:
1. MÁJ JE NÁŠ!!! Přijďte i vy vyjádřit svoje NE ASOCIÁLNÍM REFORMÁM a ukázat, že v naší zemi stále existují vlastenci, kteří se nebojí postavit proti systému a zastat se ostatních lidí.

Svobodně - sociálně - nacionálně