Jiří Petřivalský

15.03.2012 14:26

 

Narodil jsem se 24.2.1983 v Praze. Vychodil jsem všeobecné gymnázium a poté jsem několik semestrů studoval na právnické fakultě UK, ze které jsem však odešel. V současnosti pracuji pro italskou obchodní firmu. Domluvím se anglicky a německy.


O vlastenecké myšlenky se zajímám již od svých 14 let, kdy jsem začal navštěvovat první akce. V roce 2004 jsem vstoupil do vlasteneckého sdružení Národní korporativismus. O rok později jsem byl v NK zvolen předsedou, a tím jsem zůstal až do ukončení činnosti sdružení v roce 2008. V dubnu 2008 jsem vstoupil do Dělnické strany a doporučil jsem ten samý postup i ostatním členům končícího NK.

V současnosti jsem předsedou pražské krajské organizace DSSS a členem Republikového sněmu DSSS.

DSSS je pro mě politickou stranou, která v ČR reprezentuje národní a sociální myšlenky a která představuje naději pro budoucnost naší země. Jsme jedinou stranou, která je ve skutečné opozici oproti vládnoucímu systému, což můžeme prokázat např. na rozpuštění původní Dělnické strany. Věřím ve svobodu a v to, že si lidé mají sami právo vybrat své zástupce, bez ohledu na systém, který jim pomocí médií určuje, co je správné a co ne.

V mnoha městech již dosahujeme solidních volebních výsledků, které jsou odrazem toho, že lidé vnímají, kdo se jich přijel zastat a kdo za nimi stojí, když je stát ignoruje. Těchto lokalit bude stále přibývat a snad v brzké době oslovíme s našim programem ve větší míře i Pražany.

Naše myšlenky jsou správné a je jen na nás, abychom je dokázali vhodně předkládat voličům. Naše cesta bude ještě dlouhá, ale věřím, že náš čas přijde.

Tel.: 605 40 84 13

 

Mail: DS.Praha@europe.com 

 

Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002600628163

 

Fotogalerie (ZDE).